Nově pro vás připravujeme letní příměstské tábory i na Mělníku.

Jsme moc rádi, že můžeme díky spolupráci s rodinným centrem Chloumek rozšířit naši nabídku táborů ve Středočeském kraji. Na letní prázdniny jsme pro vás připravili příměstské tábory na Mělníku se zaměřením na tanec a výtvarné činnosti.

K dispozici je nám velký zrcadlový sál na taneční lekce, klubovna se stoly a židlemi na kreativní tvoření, relaxační místnost se sociálním zázemím i kuchyňkou. Využijeme také velkou hernu s Montessori cvičebními prvky a kompletní sportovní vybavení, pro menší děti pěnové kostky, hračky, odrážedla, větší auta i koutek s kuličkami. Stravu 3 x denně (2 x svačina + oběd – polévka a hlavní chod) a celodenní pitný režim zajistí restaurace Zlatý lev, která nám teplé jídlo doveze až pod nos. Jako obvykle nás čekají i výpravy do krásné okolní přírody, mimo jiné i celodenní výprava na horu Říp.

Taneční program vedený na základě zážitkové pedagogiky nabídne několik tanečních workshopů, mimo jiné moderní tanec, jazz dance, ale také Zumbu, Hip hop nebo Latinskoamerické tance. Z netradičních stylů si vyzkoušíme moderní gymnastiku s náčiním, twirling a cheerlaeding. Výuka probíhá na základě Duncan techniky, veškeré činnosti jsou pro děti zcela dobrovolné.

Kreativní program děti zaujme nabídkou netradičních výtvarných technik, jako jsou např. drip painting, sklo malba, frotáž nebo pointilismus. K dispozici máme dostatečné množství kvalitních materiálů, barev a dalších pomůcek pro tvoření všeho druhu.

V průběhu celého týdne budeme hrát celotáborovou hru, uspořádáme vlastní karneval a talentovou soutěž s porotou. Děti také za pomoci vedoucích vytvoří svůj vlastní projekt – vzpomínkové táborové video.

Více informací a přihlášku najdete v sekci TÁBORY.

Taneční příměstský tábor v rodinném centru Chloumek.

 

Kam dál?

Přečtěte si nejnovější blogové příspěvky!
 • Proč na našich táborech nejsou praktikanti?

  O táborníky se u nás starají pouze zkušení a plnoletí vedoucí, kteří úspěšně projdou výběrovým řízením.

  Číst více

 • Co dělají naši táborníci během školního roku?

  My to víme! Dětem se totiž věnujeme po celý rok, nejen o prázdninách. A co na to rodiče?

  Číst více

 • Vyrazili jsme na seznamovací pobyt nových táborníků

  V létě se k nám přidá spoustu nových dětí, proto jsme pro ně uspořádali seznamovací víkend.

  Číst více

 • Jak vybrat dobrý tábor?

  Podle čeho vybíráte pro vaše dítě ten nejlepší tábor? Jsou vaše požadavky dostatečně vysoké?

  Číst více

Nevíte si
s něčím rady?

Kontaktujte nás!