Stabilní tým vedoucích Amaritta.

Bára Šedinová

zákaznický servis, fakturace

Jmenuji se Bára a je mi 29 let. Mám vystudovanou Střední školu v Neratovicích, obor veřejnosprávní činnost a jsem maminka dvou dětí.

Jelikož přípravy na naše tábory probíhají po celý rok, věnuji se Amarittě na plný úvazek. Mám na starost objednávky, faktury, veškerou komunikaci se zákazníky a rodiči dětí, lektory i vedoucími a další administrativní úkony. Dříve jsem pracovala v logistické firmě a také na recepci. Spolupráce s Amarittou je zajímavá, pestrá a kreativní, v našem týmu se fantazii a nápadům na nové projekty meze opravdu nekladou.

Ve volném čase se věnuji hlavně svým dětem. Zkušenost s dětmi mám v první řadě s těmi svými, které mě stále učí a díky nim se vzdělávám ohledně dětského vývoje, myšlení a celkově mezilidských vztahů. K dětem mám od mala blízko, vždy jsem hlídala všechny děti v rodině a pracovala jsem také jako chůva. Mám ráda zvířata, baví mě čtení, cestování a nikdy nepohrdnu dobrým jídlem a kávou.

Úspěšně jsem absolvovala rekvalifikační kurz na tvorbu webových stránek u společnosti S-COMP. Absolvovala jsem Kurz první pomoci dětem od MUDr. Michely Kněžkové v rámci jejího projektu comamdelat.com. Účastním se oblíbeného tábora se zvířaty, který pořádáme v Zoo parku Zelčín, a jsem také součástí našich letních příměstských táborů ve Mšeně a na Mělníku.

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!