Vedoucí na táboře Amaritta

Eliška Němečková

praktikant

Ahoj! Jmenuji se Eliška a je mi 17 let. Jsem studentka osmiletého Gymnázia Jana Palacha na Mělníku. Ve škole jsou mé oblíbené předměty angličtina, matematika a tělocvik, ve kterých se již od základní školy účastním různých soutěží, jako je Anglická olympiáda, Matematický klokan nebo Pythagoriáda. Na tělocviku se každoročně účastním několika školních i meziškolních sportovních turnajů v basketbalu, volejbalu, futsalu a florbalu.

Jsem kreativní, empatická a když mě něco baví, tak do toho jdu na 100 %. Ve svém volném čase se věnuji především sportu, malování a kreslení. Dříve jsem chodila na plavání, ve kterém jsem se dostala na Mistrovství ČR v záchranářských závodech. V současnosti již šestým rokem aktivně hraji házenou za Mělník, a tento rok dokonce hostuji za Příbram. S týmem se také každoročně účastníme velikonočního mezinárodního turnaje Prague handball cup. V uměleckém směru se angažuji od mateřské školky, kde jsem navštěvovala malířské a keramické kroužky a později jsem nastoupila do ZUŠ Mělník.

Na tábory jezdím od svých 8 let a po minulém roce jako praktikantka s tím chci jistě nadále pokračovat. Baví mě organizace her a programu pro děti a dělá mi radost, když si tábor užijeme všichni společně. Také mám mladší sestru, kterou pravidelně hlídám, takže mám s péčí o děti spoustu zkušeností. Těším se, až si společně utvoříme vzpomínky, na které budou děti v budoucnu v dobrém vzpomínat.

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!