Vedoucí táborů Amaritta

Eva Sasková

Marketing a PR

Jmenuji se Eva Sasková, je mi 32let a žiji ve Mšeně u Mělníka se svým manželem a dvěma dětmi. Od dětství jsem se věnovala sportu, především atletice, gymnastice a později latinskoamerickým tancům a fotbalu. Vzhledem k několika letům v zařízení Klokánek jsem následně studovala učiliště, kde jsem se vyučila cukrářkou. Mám za sebou několik úspěšně dokončených kurzů u Pavlíny Berzsiové z asociace českých kuchařů a cukrářů.

Poté mě čekala maturita z podnikání, kde jsem se poprvé setkala s marketingem, PR, HR a našla jsem se. Mám několik let praxe v České pojišťovně a Monetě, také jsem absolvovala kurzy u ČNB ohledně úvěrů, investic, padělků a pojištění. Při mateřské s dcerou jsem si jako člověk,  co nevydrží dlouho v klidu našla práci, která se dala skloubit s ročním dítětem a nastoupila do jedné z dceřiných společností ŠKODA AUTO v Ml. Boleslavi. Na pracovní pozici ve vrcholovém managementu firmy  jsem se starala o 140 zaměstnanců a zároveň se podílela na diverzitě, company culture a spoustě dalších projektech.

Nyní jsem na mateřské se synem a opět jsem nevydržela dlouho v klidu a začala částečně zase pracovat. V Amarittě se věnuji správě sociálních sítí, marketingu a PR. Nedávno jsem absolvovala kurz první pomoci Mudr. Kněžkové a momentálně začínám se studiem zubní instrumentářky. Ráda se učím novým věcem, zajímá mě seberozvoj, ale nejraději se věnuji dětem.

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!