Vedoucí na letním táboře Amaritta.

Lucie Skovajsová

oddílový vedoucí

Jmenuji se Lucie Skovajsová, je mi 24 let a jsem velká milovnice tance a sportovních činností. Svoji taneční cestu jsem odstartovala baletem, který mi dal skvělé základy. V 8 letech jsem však začala toužit po soutěžním tancování, a tak jsem začala dělat cheerleading. Netrvalo dlouho a k cheereadingu se přidalo ještě latino. Poté jsem 5 let působila v několika soutěžních týmech současně a získala mnoho ocenění na mezinárodní úrovni.
Nyní však moje srdce a vášeň patří tanečnímu stylu disco dance, kterému se věnuji jíž 6 rokem v taneční škole William´s Dance Academy. Zde se moje láska k tanci rozvinula o lásku k dětem. V 16ti letech jsem začala vést mé vlastní lekce a následně i dětské soutěžní týmy, kterým se věnuji doposud.
Práce s dětmi mně neskutečně naplňuje, a proto jsem se stala i pevnou součástí táborů Amaritta a její partnerské společnosti Škola hrou, kde působím jako lektor tance. Myslím, že je v dnešní době pohyb nesmírně důležitý a jsem velmi ráda, že tuto myšlenku můžu předávat dál, především dětem, ale i dospělým.
Mezi mé největší taneční úspěchy určitě patří účast ve finále na mistrovství světa v Disco dance v roce 2023. Mezi ty trenérské pak řadím děti, které se mnou tančí odmalinka a nyní září v extraligových složkách. Za největší úspěch ale považuji každé rozzářené oči a spokojenou dětskou duši.
Moje vášeň pro tanec a odhodlání mě pohání neustále dál k novým výzvám a úspěchům, jako vedoucí lektorka učím a tančím hlavně srdcem a vždy se těším na možnost sdílet moji lásku k tanci s dalšími dětmi.

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!