Vedoucí na letním dětském táboře Amaritta.

Nikola Polanská

praktikant

Ahoj! Jmenuji se Nikča a je mi 17 let. Studuji obchodní akademii v Mostě. Moje oblíbené předměty jsou angličtina, kterou často používám v běžném životě, tělocvik a ekonomika. Jsem velmi energetická, empatická a nápomocná. Ráda organizuji a připravuji oslavy a akce pro děti, aktivity, hry a vše kolem toho.

Jako malá jsem se věnovala tenisu a dramatickému kroužku, současně jsem hrála v divadle Rozmanitostí v Mostě. Jako součást divadelního představení pro nejmenší jsem také navštívila mnoho mateřských škol. Ve svém volném čase ráda cvičím, chodím na procházky a výlety do přírody, ráda čtu a také běhám.

Věnuji se také práci hostesky na dětských akcích, dobročinných sbírkách či jiných eventech. Velmi často hlídám známým jejich děti, se kterými mám velmi dobrý vztah. Připravuji jim celodenní program, ať už vymyslím opičí dráhu na hřišti, nebo domácí bojovku, vždy se naučíme se něco nového a užijeme si spoustu legrace.

Na tábory jsem pravidelně jezdila již od 7 let, nejprve jako dítě, později již v roli praktikanta. Každé léto si moc užiji a odvezu si plno zkušeností, zážitků i nových přátel. Nejvíce miluji nezaměnitelnou táborovou atmosféru, společný čas u táboráku a zpívání písniček. Moc se těším na naše společné zážitky, na které pak můžeme společně vzpomínat!

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!