Vedoucí na letním dětském táboře Amaritta.

Petra Chmelíková

oddílový vedoucí

Ahoj, jmenuje se Petra. Pohyb a práce s dětmi jsou významnou součástí mého života. Přes různé taneční kroužky a gymnastiku jsem se v 7 letech dostala ke sportovnímu aerobiku ve Fitness Centru Báry a Hanky Šulcové, následujících 6 let jsem se mu věnovala závodně. Mým největším úspěchem je titul vicemistryně světa z roku 2012. Od roku 2013 jsem se začala více věnovat tanci, konkrétně Street dance. Další roky jsem závodila ve Street dance v rámci různých složek, nejprve za taneční školu Dancers 4 you a později za Dance Academy Prague by Yemi A.D. Od roku 2019 trénuji v samostatné složce OnFleek Dance Group pod vedením Fandy Čecha. Mezi styly, kterým se nejvíce věnuji, patří choreo, commercial/street jazz, hip-hop, house, ale také contemporary (současný tanec).

Od roku 2020 také tancuji a zpívám v Hudebním divadle Karlín v rámci představení Rebelové. Mimo divadelní prostředí jsem dále měla možnost být součástí různých show, hudebních klipů a jiných natáčení. Mezi mé koníčky patří mimo tanec obecně sporty, příroda, hra na ukulele a především tábory, které jsou pro mne zodpovědnou prací, ale i úžasným odpočinkem v obklopení dětí.

K práci s dětmi jsem se dostala již jako instruktor v rámci letních táborů jak v Česku, tak v zahraničí. Můj zájem o tuto oblast dále podpořila moje studia v oborech psychologie (na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy) a fyzioterapie (na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy). Líbí se mi práce s dětmi, baví mě rozvíjet jejich potenciál a ukazovat jim možný způsob, jak trénovat nejen fyzičku, ale také kreativitu, vzájemný respekt či vlastní sebevědomí. Na táboře mají děti šanci vyzkoušet si něco nového a zároveň na chvíli vystoupí ze své komfortní zóny, což je pro všechny zajímavá zkušenost. Hlavní ale samozřejmě je, abychom si to užili! 🙂

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!