Vedoucí na dětském táboře Amaritta.

Zuzana Marletta

oddílový vedoucí

Ahoj, jmenuji se Zuzana Marletta, jsem učitelka a lektorka tance. Tanec učím již 10 let. Je to pro mě velké vášeň a zábava. Věřím, že pohyb je důležitý pro každéhoz nás a ráda přináším tanec a pohyb do míst, kde jej zatím nepoznali.

Svůj volný čas trávím nejraději s dětmi v přírodě, na horách či v lese. Již od mala jsem byla vychovávána ve skautu, kde jsem později začala vést i různé akce, díky kterým jsem získala možnost působit jako vedoucí na dětských táborech.

Mojí velikou vášní je tanec a umění obecně. Tanec mi dal možnost cestovat a poznávat mnoho nových lidí, jazyků a kultur. Každá cesta mi rozšířila pohled na svět a zároveň jsem lépe poznala samu sebe. Cvičím jógu a velmi se zajímám o zdravý životní styl, který ráda předávám i dětem. Také ráda tvořím, ať už na papír akvarelem, nebo na jevišti rukama a nohama. Díky mé práci s dětmi jsem si uvědomila, jak je důležité tohle všechno propojovat v jeden smysluplný celek, rozvíjet děti ve všech směrech a podporovat jejich nekonečnou fantazii.

Chceš se k nám
přidat?

Dej nám o sobě vědět!