VÍCE INFORMACÍ:

 • Ubytování: Wellness Hotel Babylon, Nitranská 415/1, 460 07 Liberec
 • Stravování: snídaně v hotelu formou švédských stolů, obědy (polévka + hlavní jídlo) v zábavním parku, večeře, 2.večeře i svačinové balíčky v místě ubytování.
 • V ceně je zahrnuto ubytování ve wellness hotelu, stravování 6 x denně s pitným režimem, celodenní vstupné do všech zábavních parků (Aquapark, IQpark, IQlandie, Labyrint, Lunapark, Funpark, Zoologická, a botanická zahrada, Urban Jump aréna). Děti mají v ceně kompletní balíček zábavy vč. zvlášť placených atrakcí, nepotřebují žádné kapesné navíc.
 • Program:

  • Navštívíme 6 velkých zábavních parků a vyzkoušíme si, jaké to je nechat se hýčkat ve wellness hotelu.
  • Většina dětí jistě Babylon již někdy navštívila, s partou kamarádů a na celý týden to ale bude teprve ta pravá zábava!
  • Díky skupinovým cenám si můžeme dovolit nabídnout dětem obrovskou porci zábavy pod jednou střechou, obohacenou o společné aktivity, jako např. bowling nebo skupinovou laser game.
 • LUNAPARK

  Těšíme se na oblíbený autodrom, rodeo na divokém býku Toro, závodní dráhu se šlapadly, kolotoče, houpačky, prolézačky, velkou skluzavku, trampolíny, nafukovací hrad a horolezeckou stěnu. Specialitou Lunaparku je Mini Tower – věž a kolotoč v jednom , který nás vynese do výšky. Čeká na nás i virtuální realita.

 • iQPARK

  V iQParku zažijeme vodní hrátky, zamotáme se do zrcadlového bludiště, prozkoumáme své tělo termokamerou nebo si lehneme na fakírovo lože. Čeká nás vodní rotující tunel, bublinárium nebo figurína nejvyššího muže planety, se kterým se můžeme i vyfotit. Velmi oblíbenou atrakcí je studio pro moderování předpovědi počasí, kde si můžeme vyzkoušet roli moderátora.

 • BOWLING

  Vyzkoušíme si 4 profesionální dráhy Brunswick a uspořádáme bowlingový turnaj. Pro mladší hráče jsou nainstalovány vysouvací mantinely, mohou tedy soutěžit i s většími dětmi. Pro nejmenší je připravena dračí bowlingová rampa, kde mohou hrát bez zvedání těžké koule. V areálu si zkusíme také šipky nebo kulečník.

 • LASER GAME

  Použijeme profesionální bezpečné laserové zbraně. Čekají nás nové interiérové prvky, které ještě více podtrhují potemnělou atmosféru unikátní Laser Game arény. Oblékneme si lehoučké a pohodlné senzorické vesty, ty zaznamenají každý zásah, který pocítíme pomocí vibrací a světelných efektů. Emocionální zážitek ze hry umocní dynamická hudba a světlené efekty. Na závěr dostaneme výsledkovou listinu s vyhodnocením úspěšnosti každého hráče.

 • 9D VIRTUÁLNÍ REALITA

  Na vzrušující cestu do světa fikce se vydáme v interaktivním křesle 9D virtuální reality s názvem Magic box. Ve fotokoutku si vybereme některou z vtipných rekvizit, díky níž se na chvíli staneme někým jiným. Zvolíme pozadí a zábavné focení může začít! Uchováme si tak hezkou vzpomínku na tábor v Babylonu. Atrakce nabídne interaktivní kabiny, 3D prostorový zvuk, jedinečný design, efektní barevné osvětlení i výběr z mnoha filmů i her.

 • LABYRINT

  Projdeme několika druhy prostorů: hned na začátku nás čeká klasické zrcadlové bludiště se zrcadly propojenými tak, že vytváří důmyslný systém nekonečných chodeb. Po úspěšném zdolání následují křišťálová bludiště se skly a temným labyrintem, kde na nás sem tam může vykouknout i nějaké to strašidlo. A nakonec se pobavíme u vtipně křivicích zrcadel a optických klamů.

 • BOTANICKÁ ZAHRADA

  Botanická zahrada v Liberci nabízí několik expozic, nové poznání, ale i odpočinek a relax. V akváriích najdeme tropické ryby a další živočichy, kteří nejsou v ČR běžně k vidění. Přeneseme se do Austrálie s blahovičníky, žlutokapy, banksie, kajaputy, či rostlinami rodu Anigozanthos zvané „klokaní pracka“. Zajímavé jsou také masožravé rostliny ze všech koutů země, obrovské kaktusy rostoucí hlavou dolů a zvláštní sukulenty. Můžeme obdivovat vzácné africké květiny i floru Madagaskaru.

 • ZOOLOGICKÁ ZAHRADA

  Zoologická zahrada v Liberci předvede pavilon žiraf, šelem, opů i plazů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, zebra bezhřívá a sob lesní, levhart sněžný, margay, pavián pláštíkový a mangabej žlutobřichý, kozorožec dagestánský, viskača, dracéna krokodýlovitá nebo ara hyacintový a orlosup bradatý. Zcela mimořádná je i kolekce horských kopytníků a dravých ptáků.

 • IQ LANDIA

  Moderní science centrum IQLANDIA je místem, které nadchne jak děti, tak dospělé. Čeká nás více než 400 interaktivních exponátů v deseti tematicky zaměřených sálech: Kosmo, Věda v domě, Člověk, Smysly, Živly, GEO, Vodní svět, Překonané vynálezy, GEOlab a MatematikUm. Navštívíme unikátní dílnu iQFABLAB, která spojuje klasické řemeslo s moderními technologiemi. Vyzkoušíme si práci s 3D tiskárnou, vinylovou nebo laserovou řezačkou, termolisem či ručním nářadím.

 • AQUAPARK

  Čeká nás celodenní pobyt ve vodním světě, nabízející 4 tobogány vč. Spacebowlu, vodní skluzavky, divokou řeku, jeskyně s akvárii, vířivky, vodotrysky, gejzíry, venkovní relaxační zahradu s lehátky, sluneční terasu k opalování, sauny i vodní laser show. Teplota vody v bazénech je 27-30°C. Celodenní bezpečnou zábavu ve vodním světě zajistí zkušený a zodpovědný dozor v podobě jednoho plavčíka na max. 5 dětí.

 • FUNPARK ARÉNA

  Nejnovější část Babylonu nabízí zábavu na celý den. Na děti i dospěláky čeká výzva v podobě Ninja arény, lanové dráhy s jištěním, suchý vodopád a střílecí hrad. Ve třech velkých částech FunParku najdeme spoustu menších i větších skluzavek, tobogánů, houpaček, kolotočů, trampolín a interaktivních her. Nechybí velké bazény s několika tisíci míčků a vzduchová laboratoř. Skvělým zážitkem je jízda na koních nebo autíčkách i zvukově – relaxační místnosti se světelnými hrami či pěnovými stavbami.

 • DINOPARK + 4D KINO

  Dinopark okouzlí modely dinosaurů v životních velikostech a nabídne i velké množství atrakcí a interaktivních prvků pro děti každého věku. Vyzkoušíme si práci v paleontologickém nalezišti, vyfotíme se na fotosaurovi a navštívíme unikátní pavilon Cesta do minulosti země. Unikátem světového významu je umístěná živá nejstarší rostlina na světě Wollemia Nobilis, která byla nalezena v australské divočině. Rostlina žila na Zemi před 175 mil. lety. Součástí výletu je návštěva 4D kina.

 • PLANETÁRIUM

  Na úvod se dozvíme o aktuálním dění na noční obloze a užijete si parádní filmovou projekci. Poté nás čekají unikátní živě moderované pořady z dílny našich lektorů doplněné o názorné experimenty.

 • URBAN JUMP ARÉNA

  Čeká nás celý den skákání v Urban Jump aréně, free – jump zóna se spoustou propojených trampolín po podlaze a bocích, opičí dráha, překážky, skluzavky a kuličkový bazén. Zahrajeme si vybíjenou v Dodgeball zóně a absolvujeme ukázkový trénink se zkušeným trenérem na dvou olympijských trampolínách. Pro odvážlivce je připravena horolezecká stěna s molitanovou jámou, překážková Ninja dráha a trénink Parkouru.

Termíny tábora

9 990 Kč
9 990 Kč
9 990 Kč
9 990 Kč

Používáme toto vybavení:

 • reproduktory JBL PartyBox Ultimate, JBL Wireless Microphone
 • SHUMEE stroj na popcorn 2,5 OZ
 • ProfiCook EWB 1253 výrobník ledu
 • kamery GoPro HERO12 Black bundle, outdoorová kamera s mikrofonem LAMAX X9.2
 • projekční plátno ELITE SCREENS, projektor Samsung The Freestyle SP-LFF3C
 • BeamZ Pollux 1200 TTL Laser System
 • Softbox Fstudio, studiový stativ Fstudio L-270, bajonet Bowens
 • BeamZ Professional CC1200 spouštěč konfet
 • BeamZ Rage 600LED výrobník mlhy
 • Gril Campingaz 4 Series RBS LXS
 • nafukovací stany Air Seconds 8.4 F&B
 • teleskop Celestron Powerseeker 127EQ na pozorování hvězd
 • kamera Panasonic Lumix DC-BS1H, LED světlo VL8120

Kam pojedeme?

 • Liberec

  • Nitranská 415, 460 07 Liberec

  Návštěva Babylonu Liberec s dětmi.

  Do Liberce se vydáváme několikrát ročně, většinou naše kroky míří do oblíbeného Centra Babylon. Kdo by se čas od času nechtěl nechat hýčkat v luxusním wellness hotelu, kde vám snídani přinesou klidně až do postele?

  Pro děti je takový tábor či víkendový pobyt zajímavou změnou oproti klasickému táboru, a také super zážitkem, který je i pro rodiče díky výhodné ceně pro dětskou skupinu finančně únosný.

  Během našeho pobytu střídáme klasické táborové aktivity v přírodě s pobytem v zábavních parcích. Využijeme všechny atrakce, které město Liberec nabízí – Aquapark, IQ Landie, Lunapark, FunPark, Planetárium a další. Často se vypravíme také do Urban Jump arény. V létě nás ovšem udělá radost i botanická zahrada a liberecká Zoo.

Přihlášení dítěte

Objednatel

Fakturační údaje

Dítě

Turnusy *
20. - 27.7. (7 dní) - OBSAZENOCena: 9 990 Kč
3. - 10.8. (7 dní) - OBSAZENOCena: 9 990 Kč
10. - 17.8. (7 dní) - OBSAZENOCena: 9 990 Kč
17. - 24.8. (7 dní) - OBSAZENOCena: 9 990 Kč
Výlety
Produkty

Každý táborník se chce chlubit týmovým tričkem. Navíc získá krásnou vzpomínku na tábor a památku na celý život.

Máte slevový kupón?

Cena: 245 Kč


Neriskujte vylitý šampon v kufru mezi oblečením nebo chybějící pastu na zuby. Vše potřebné rádi zajistíme za vás. Balíček obsahuje: malý ručník, mýdlo, sprchový gel, šampon, hřeben, kartáček, zubní pastu, vlhčené ubrousky a malý dárek pro každého.

Máte slevový kupón?

Cena: 295 Kč


Tato pole vyplňte pouze v případě, že výše objednáváte produkt "Táborové tričko".

Máte slevový kód?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.