Co nás na táboře čeká?

 • V jeden čas se zde potkají účastníci napříč všemi našimi letními tábory – tanečnice, slečny z výtvarného ateliéru, kluci z cirkusové školy i malí šmoulové z tábora pro nejmenší.
 • Společná táborová rada ukáže, které činnosti jsou nejvíce vyhledávané. Děti samy navrhnou své nápady a přání do další sezóny, na kterých budou vedoucí celý rok pilně pracovat.
 • Samozřejmě nebude chybět sdílený prostor, k dispozici jsou táborníkům veškeré pomůcky ze všech druhů letních táborů.

Klasický táborový program

 • Diskotéka

  Každá diskotéka je u nás velkou událostí, na kterou se všichni těší. Ke skvělé atmosféře nám pomáhají reproduktory JBL PartyBox Ultimate, profesionální světelné efekty zajistí BeamZ Pollux 1200 TTL Laser systém, o oblíbenou mlhu se postará BeamZ Rage 600LED výrobník mlhy,  nebude chybět ani SHUMEE stroj na popcorn 2,5 OZ a stroj na cukrovou vatu, slavnostní atmosféru doladí balónky plněné heliem a spouštěč konfet BeamZ Professional CC1200.

 • Karneval a talentová soutěž

  Dlouho očekávaný karneval proběhne poslední večer tábora, samozřejmě s vyhlášením nejlepší masky a odměnou pro každého soutěžícího. Těšit se můžete také na talentovou soutěž o hodnotné ceny, kde dostane každý možnost předvést svůj největší talent z jakéhokoliv oboru. Táborníci si odnesou fotografii v kostýmu z našeho foto koutku s rekvizitami, a společně s dětmi připravíme vlastní laser show.

 • Táborové hry

  Nejoblíbenější jsou u nás bojovky a stopovačky v přírodě nebo orientační běh, z míčových her zase Druhý v řadě a Rajče. U méně sportovně založených táborníků boduje Fotosoutěž, Hádej, kdo jsem a Surikaty. Nedílnou součástí našich táborů je Táborová pouť, kde si děti mimo popcornu a cukrové vaty užijí soutěžní stanoviště, které procvičí jejich obratnost i logické uvažování.

 • Natáčení vlastního videa

  Děti mají celý týden na to, aby vytvořily svůj vlastní projekt – vzpomínkové video z tábora. Jako vedoucí se snažíme do činnosti co nejméně zasahovat, být přímým poradcem i podporou, ale dát dostatek prostoru pro vlastní nápady a kreativitu. K dispozici jsou kamery GoPro HERO12 Black, outdoorová kamera s mikrofonem LAMAX X9.2 a Panasonic Lumix DC-BS1H.

 • Výprava za hvězdami

  Z tábora odcházíme v tichém očekávání a baterkou v ruce, kterou ovšem později zhasínáme, abychom vnímali všechny zvuky kolem sebe. Během pozorování roje světlušek dojdeme na místo, kde se před námi rozprostře nekonečný prostor plný hvězd. Ležíme v trávě, sdělujeme si své pocity a čekáme, až bude padat hvězda, abychom si mohli něco přát. Ještě větší zážitek z výpravy nám poskytne teleskop Celestron Powerseeker 127EQ, určený pro profesionální pozorování noční oblohy.

 • Táborák

  Pokud počasí dovolí, hoří u nás táborový oheň každý den. Večery strávené u táboráku jsou něco, co k táborům neodmyslitelně patří. Opékáme marsmallows nebo jiné dobroty, zpíváme a povídáme si v rodinném kruhu, nebo uspořádáme improvizovaný sdílený prostor. Vytváříme tak skvělou atmosféru pro odpočinek těla i duše po náročném dni plném zábavy.

 • Grilovačka

  Společné grilování je velkou událostí. Dobře a rychle připravené dobroty nám zajišťuje gril Campingaz 4 Series RBS LXS. Za doprovodu tiché a klidné hudby v pozadí si povídáme o uplynulém táborovém dni a často si s dětmi posteskneme, jak rychle ten čas najednou letí.

 • Letní kino

  Společně s dětmi se domluvíme, nebo hlasujeme o výběru celovečerního filmu či pohádky. Atmosféru letního kina nám zajistí projekční plátno ELITE SCREENS a projektor Samsung The Freestyle SP-LFF3C. Nesmí chybět pohodlné sedáky, občerstvení a oblíbený Bubble tea.

Termíny tábora

5 490 Kč

Výlety

Výlety zahrnuté v ceně

 • Výlet na Jedlovou

  Pouhou jednu stanici vlakem od tábora se nachází sportovní areál Jedlová. Odvážlivci mohou vyzkoušet adrenalinovou obří houpačku nebo ,,krok do prázdna,,. K dispozici bude lezecká stěna i u dětí velmi oblíbený lanový park. Samozřejmě vylezeme na rozhlednu Jedlová, a komu by se nechtělo zpátky dolů pěšky, může si zapůjčit koloběžky i přilbu a celý kopec pohodlně sjet.

 • Vlakem k Máchovu jezeru

  Z táborové základny sejdeme dolů na vlakové nádraží, a za pár desítek minut se ocitneme ve Starých Splavech, přímo u hlavní pláže Máchova jezera. Vyzkoušíme místní hřiště a po obědě v místní restauraci se vydáme na cestu po naučné stezce Čtyřlístek s interaktivními prvky. Výlet zakončíme v lanovém centru, odkud se vydáme vlakem zpět do tábora.

 • Zoo park Doksy Berousek

  Pokud počasí dovolí, vydáme se na návštěvu do rodinného zooparku v Doksech. Letní sezóna je sice u konce, o to více se na nové návštěvníky těší poníci, velbloudi, makakové, kapybary, lvi, tygři, černý panter, levharti, lamy, zebry nebo aligátoři. Můžeme si vyzkoušet jízdu na koních nebo velbloudech a nakrmit všechna kontaktní zvířata. Parkem nás provede zkušený průvodce, dostaneme se i do míst, kam běžně návštěvníci nemohou.

 • Výstup na horu Klíč

  Již tradičně vylezeme na horu Klíč, ze které máme dokonalý výhled na naši táborovou základnu. Kdo s námi jezdí na tábory ví, že nikoho k činnostem nenutíme a vždy nabídneme druhou alternativu. Obrovskou zábavu tedy jistě vyvolá mávání dětí, které vylezly nahoru, těm, kteří zůstali dole táborové základně. Čeká nás výhled na celé Lužické hory, což je zejména pro děti, které na takové výpravy běžně nechodí, velkým zážitkem.

Možno přiobjednat

 • Bruslení na zimním stadionu

  Cena:

  230 Kč

  Jen pár stanic vlakem se nachází velký zimní stadion. kdo bude chtít, může si vzít na tábor brusle i přilbu, která je velmi důležitá, a vyrazit s námi na led. Na místě je možné nechat si brusle zdarma nabrousit, popř. kdo by brusle neměl, může si je za poplatek zapůjčit. Hokejový stadion nabídne obrovskou plochu přístupnou veřejnosti i bruslení s hudbou. Současně nám bude k dispozici instruktorka krasobruslení, naučíme se tedy něco nového a užijeme si u toho spoustu zábavy.

 • Aquapark Česká Lípa

  Cena:

  290 Kč

  Venku už je na koupání chladno, vypravíme se tedy do krytého aquaparku v České Lípě. Velká sportovní hala nabídne vodní svět s kondičním plaveckým bazénem i relaxační zónou s vířivkami. Čeká nás zážitek v podobě atrakce U-skok, tobogán i rychlejší skluzavka, divoká řeka, brouzdaliště a bazén se skluzavkou pro menší děti. Navštívíme relax zónu s velkou vířivkou, hydromasážními sedačkami a chrliči. Vodní svět v České Lípě je vyhlášen nejteplejší vodou ze všech plaveckých areálů v ČR.

Používáme toto vybavení:

 • reproduktory JBL PartyBox Ultimate, JBL Wireless Microphone
 • SHUMEE stroj na popcorn 2,5 OZ
 • ProfiCook EWB 1253 výrobník ledu
 • kamery GoPro HERO12 Black bundle, outdoorová kamera s mikrofonem LAMAX X9.2
 • projekční plátno ELITE SCREENS, projektor Samsung The Freestyle SP-LFF3C
 • BeamZ Pollux 1200 TTL Laser System
 • Softbox Fstudio, studiový stativ Fstudio L-270, bajonet Bowens
 • BeamZ Professional CC1200 spouštěč konfet
 • BeamZ Rage 600LED výrobník mlhy
 • Gril Campingaz gril 4 Series RBS LXS
 • Nafukovací stany Air Seconds 8.4 F&B
 • Teleskop Celestron Powerseeker 127EQ na pozorování hvězd
 • Kamera Panasonic Lumix DC-BS1H, LED světlo VL8120
 • Gril Campingaz 4 Series RBS LXS
 • nafukovací stany Air Seconds 8.4 F&B
 • teleskop Celestron Powerseeker 127EQ na pozorování hvězd
 • kamera Panasonic Lumix DC-BS1H, LED světlo VL8120

Kam pojedeme?

 • Svor u České Lípy

  • Rekreační středisko Svor 8, 471 51 Svor u České Lípy

  Rekreační středisko a nejvyšší hora Lužických hor Klíč v záři slunce prosvítajícího mezi mraky na podzimním dětském táboře.

  Skvělé zázemí i v chladnějším podzimním počasí nám poskytují zděné budovy a bungalovy s pokoji se sociálním zařízením. Veškeré místnosti jsou vytápěné a jejich kapacita je až 120 osob.

  Jídelna se nachází jen pár metrů od našich pokojů, místní kuchyně nás vždy mile překvapí chutným a především kvalitním jídlem.

  Součástí areálu je řada společenských prostor, které lze využít pro výuku, školení či jako útočiště v případě nepříznivého počasí. V rekreačním středisku je 11 učeben, které jsou vybaveny tabulemi a multifunkční sál s dataprojektorem, promítacím plátnem a zvukovou aparaturou. Také máme k dispozici společenskou místnost vybavenou televizí a bar s krbem.

  Sportoviště – k dispozici je několik hřišť. Jedno je vybavené mantinely a využívá se na florbal, další je určeno na beach volejbal. Všechna hřiště jsou oplocena. Samozřejmostí jsou fotbalové branky a koše na basketbal.

  Rádi využíváme také tělocvičnu s pingpongovými stoly. Pro nejmenší je postaveno dětské hřiště. Travnatá louka uprostřed areálu nabízí vhodné podmínky pro příznivce softbalu, badmintonu nebo střelbu z luků. Je možné též vyzkoušet horolezeckou stěnu nebo minigolf. V areálu je k dispozici party stan o rozměrech 12×15 m vhodný pro taneční výuku.

Přihlášení dítěte

Objednatel

Fakturační údaje

Dítě

Turnusy *
- VOLNOCena: 5 490 Kč
Výlety
Skupina výletů č. 1 - můžete vybrat maximálně 1 výlet

Venku už je na koupání chladno, vypravíme se tedy do krytého aquaparku v České Lípě. Velká sportovní hala nabídne vodní svět s kondičním plaveckým bazénem i relaxační zónou s vířivkami. Čeká nás zážitek v podobě atrakce U-skok, tobogán i rychlejší skluzavka, divoká řeka, brouzdaliště a bazén se skluzavkou pro menší děti. Navštívíme relax zónu s velkou vířivkou, hydromasážními sedačkami a chrliči. Vodní svět v České Lípě je vyhlášen nejteplejší vodou ze všech plaveckých areálů v ČR.

Cena: 290 Kč


Jen pár stanic vlakem se nachází velký zimní stadion. kdo bude chtít, může si vzít na tábor brusle i přilbu, která je velmi důležitá, a vyrazit s námi na led. Na místě je možné nechat si brusle zdarma nabrousit, popř. kdo by brusle neměl, může si je za poplatek zapůjčit. Hokejový stadion nabídne obrovskou plochu přístupnou veřejnosti i bruslení s hudbou. Současně nám bude k dispozici instruktorka krasobruslení, naučíme se tedy něco nového a užijeme si u toho spoustu zábavy.

Cena: 230 Kč


Produkty

Nechcete se zdržovat běháním po obchodech? Nejdůležitější věci, které každý táborník potřebuje, zajistíme za vás. Dítě je dostane při příjezdu na tábor v praktickém balíčku. Balíček obsahuje: vak na záda, velká lahev na pití, pláštěnka, kšiltovka a malý dárek pro každého.

Máte slevový kupón?

Cena: 385 Kč


Neriskujte vylitý šampon v kufru mezi oblečením nebo chybějící pastu na zuby. Vše potřebné rádi zajistíme za vás. Balíček obsahuje: malý ručník, mýdlo, sprchový gel, šampon, hřeben, kartáček, zubní pastu, vlhčené ubrousky a malý dárek pro každého.

Máte slevový kupón?

Cena: 295 Kč


Každý táborník se chce chlubit týmovým tričkem. Navíc získá krásnou vzpomínku na tábor a památku na celý život.

Máte slevový kupón?

Cena: 245 Kč


Tato pole vyplňte pouze v případě, že výše objednáváte produkt "Táborové tričko".

Máte slevový kód?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.