Informace k akci:

 

 • Pojeď s námi na rozlučku s prázdninami ve velkém stylu! Na živý koncert Pokáče!
 • Rozlučka proběhne v zooparku Zelčín nedaleko Mělníka, v rámci posledního dne našeho tábora se zvířaty, jehož účastníci mají tuto akci zcela zdarma a již se na ni nemusí zvlášť hlásit.
 • V ceně je celodenní program, oběd, 2 x svačina, pitný režim, vstup do zooparku a na vzduchové trampolíny i vstupenka na Pokáčův koncert.

 

 • PROGRAM:

  DOPOLEDNE:

  SDÍLENÝ PROSTOR – Sejdeme se jako parta dětí a dospěláků, kteří jezdí na tábory a akce napříč celým rokem. Ve sdíleném prostoru má každý možnost povyprávět o táboře, na kterém byl, a dozvědět se informace o jiných našich táborech přímo od jejich účastníků. Děti se tak mnohem lépe zorientují ve výběru tábora na další rok. Pokud chcete poznat všechny vedoucí a celý realizační tým Amaritty, tato akce je ideální příležitostí.

  PROMÍTÁNÍ VIDEÍ – Na velkém plátně si promítneme videa, které na jednotlivých táborech vytvořily samy děti. Společně zavzpomínáme na celé léto a ty nejlepší zážitky.

  SPOLEČNÁ TÁBOROVÁ RADA: Ta největší, která u nás kdy proběhla. Jako vždy budu odcházet s plnými sešity poznámek. Zajímá mě shrnutí celého roku, od baby tábora po nejmenší, až po teen camp pro ty nejstarší – co se líbilo, co méně, jaké aktivity a zážitky přidat nebo vylepšit. Chceme znát všechny nápady, připomínky i poznatky od těch nejdůležitějších – dětí Amaritty. Ani rodiče nemusí smutnit, po každé akci od nás dostanete již obvyklý online dotazník spokojenosti. Těšíme se na vaše poznatky.

 • ODPOLEDNE:

  NÁVŠTĚVA KONTAKTNÍHO ZOOPARKU – Společně s průvodcem si prohlédneme největší kontaktní zoopark v ČR. Čeká nás více než 20 druhů zvířat, mimo jiné klokani, nandu pampoví, mara stepní, kozy, oslíci, želvy, ovce, lamy, surikaty i stádo fjordských koní.

  VZDUCHOVÉ TRAMPOLÍNY– součástí výletu je celodenní volný vstup na velké vzduchové trampolíny a další atrakce, pro které vyčleníme dostatek času.

  VEČER:

  ŽIVÝ KONCERT POKÁČE – Živý koncert uspořádá textař a písničkář Jan Pokorný, všem známý především jako Pokáč. Vstupenky jsou již zahrnuty v ceně.

  MEGA DISKOTÉKA – ROZLUČKA S PRÁZDNINAMI – Každá diskotéka je u nás velkou událostí, na kterou se všichni těší. A co teprve, když nám na ní zahraje sám POKÁČ! Závěrečnou diskotéku poslední den tábora spojíme s živým koncertem Pokáče přímo v zooparku Zelčín. Ke skvělé atmosféře nám pomáhají reproduktory JBL PartyBox Ultimate, profesionální světelné efekty zajistí BeamZ Pollux 1200 TTL Laser systém, o oblíbenou mlhu se postará BeamZ Rage 600LED výrobník mlhy s bezdrátovým ovladačem, nebude chybět ani SHUMEE Stroj na popcorn 2,5 OZ a stroj na cukrovou vatu, slavnostní atmosféru doladí balónky plněné heliem a spouštěč konfet BeamZ Professional CC1200.

Termíny tábora

950 Kč

Kam pojedeme?

 • Zoo park Zelčín

  • Kontaktní zoopark Zelčín 1, 276 01 Hořín

  Ubytování v zooparku Zelčín

  Největší kontaktní zoopark najdete jen pár minut cesty od Mělníka, v obci Hořín ve Středočeském kraji.

  Jsme ubytování přímo v srdci zooparku. Zázemí nám poskytnou nově zrekonstruované táborové chatky s možností vytápění, sociální zařízení, jídelna i společná klubovna. Naše táborová základna se nachází ve vzdálenosti pouze 20 m od výběhů koní Fjordských.

  Stravu zajistí místní restaurace, která nám naservíruje snídani, oběd i večeři ve své letní zahrádce přímo u zázemí lam a nandu pampových. Svačinové balíčky a celodenní pitný režim máme k dispozici v areálu parku.

  Během letních táborů i víkendových pobytů se s dětmi můžeme volně pohybovat po zooparku i mimo otevírací dobu, pozorovat zvířata v jakoukoliv denní i noční hodinu. Nevěřili byste, jaký večerní rituál má například taková surikatí rodinka. Součástí areálu je půjčovna koloběžek i raftů, hřiště a dvacet velkých vzduchových trampolín, na které máme zcela neomezený vstup.

  Těší se na nás emu hnědý, nandu pampový, stádo koní Fjordských, lamy Alpaky, surikaty, miniprasátka, kozy, ovečky, krůty, mara stepní, oslíci nebo třeba klokani.

Přihlášení dítěte

Objednatel

Fakturační údaje

Dítě

Turnusy *
- VOLNOCena: 950 Kč
Výlety
Produkty

Každý táborník se chce chlubit týmovým tričkem. Navíc získá krásnou vzpomínku na tábor a památku na celý život.

Máte slevový kupón?

Cena: 245 Kč


Tato pole vyplňte pouze v případě, že výše objednáváte produkt "Táborové tričko".

Máte slevový kód?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.