Mezi dětmi podporuji dlouhodobá přátelství, a to nejen v rámci mých táborů. Stejně tak se snažím, aby se děti bez rozdílů přátelily i s dětmi z jiných táborů, které v létě potkáme.

Proto jsme se v listopadu byli podívat a podpořit tábornici Annu Haslbachovou na její krasobruslařské soutěži. Anička se v létě účastnila jiného tábora, ten se ovšem konal ve stejném středisku, ve kterém jsme byli i my. Jsem ráda, když mezi sebou děti nedělají rozdíly jen proto, že jsou zrovna na jiném táboře, nebo závodí za jiný tým. Gratulujeme Aničce k pěknému umístění, děkujeme za krásný zážitek a těšíme se, že se v létě opět setkáme.

Se stovkou dětí na táborech se opravdu nenudím. Divadelní představení, přehrávky v uměleckých školách, taneční soutěže, fotbal, hokej, zpěv. Tomu všemu se děti věnují. Dostávám tedy mnoho pozvánek na podobné akce. Kdykoliv mi to čas dovolí, jedu se na dítě podívat, obvykle i s ostatními vedoucími, nebo většími táborníky. Je kouzelné vidět dítě, které znáte jako ostříleného táborníka, tančit na tanečním parketu, nebo zpívat před zaplněným sálem. Jsem moc ráda, že se všichni podporujeme navzájem.

Děti na krasobruslařské soutěži v kostýmech.

 

Kam dál?

Přečtěte si nejnovější blogové příspěvky!
 • Jaká je metodika příprav a realizace našich táborů?

  Učení prožitkem jistě všichni známe. Co to ale znamená v praxi? A je zdravé sebevědomí u dětí důležité?

  Číst více

 • Zahájili jsme spolupráci s rodinným centrem Chloumek

  Nově pro vás připravujeme letní příměstské tábory i na Mělníku.

  Číst více

 • Jsou naše tábory i pro děti se speciálními potřebami?

  Poruchy autistického spektra, ADHD či tělesné postižení. Klady a zápory integrace dětí se speciálními potřebami na letním táboře.

  Číst více

 • Letní cirkusová škola hlásí poslední 4 volná místa!

  Akrobacie na šálách, ekvilibristika i žonglování. Jeden turnus je plně obsazen, druhý nabízí 4 volná místa.

  Číst více

Nevíte si
s něčím rady?

Kontaktujte nás!